TarotGroup.cz

  • výklad tarotových karet
  • občasné psaní článků kombinujících esoterický a skeptický pohled na témata esoteriky, duchovna a jiných alternativ

Petr Spěvák

Kontakt:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.spevak.ch
+ 420 777 06 03 07

Jedinou službou, kterou veřejně nabízím je výklad tarotových karet.

Neslibuji žádné zázraky a snažím se k výkladu karet přistupovat s maximální seriózností. Účelem není sdělit Vám dech beroucí podrobnosti pochybné relevance, nýbrž pravdivě informovat o tom, co symboly na kartách skutečně říkají. Pak můžete učinit odpovídající rozhodnutí, vyhnout se problémům atp.
Princip výkladu karet lze stručně vysvětlit tak, že se obrazy z nevědomí (díky synchronicitě) promítnou do tažených karet. Z analogie karetních symbolů s Vaší situací pak lze dojít k odpovědím, ke kterým se pouhým přemýšlením o situaci nedoberete.

V poslední době se můžete často setkat s tvrzením, že tarotové karty neslouží k předpovídání budoucnosti. Ano i ne. Dle mého přesvědčení slouží ke zjištění pravděpodobné budoucnosti vyplývající z určitých podmínek. Žádná pevně daná budoucnost neexistuje. K čemu by ostatně výklad karet byl, kdyby člověk neměl možnost svůj osud aktivně ovlivnit? 

Pomocí karet lze samozřejmě také analyzovat současnou i minulou situaci.

Ceník této služby je velice jednoduchý:

osobní výklad v Praze 500 Kč *
výklad po telefonu** 300 Kč *
výklad po e-mailu 300 Kč *

 

* Platí se až po provedení výkladu.
** K výkladu po telefonu si přes libovolný komunikační kanál domluvíme oboustranně vyhovující čas. Ve smluvenou dobu Vám zavolám a pustíme se do práce.  


Máte-li jakékoliv dotazy k mým službám, rád Vám na ně zcela nezávazně odpovím.
 


Kontaktovat mě mě můžete nejlépe na tel. 777 06 03 07, na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes můj facebookový profil www.facebook.com/petr.spevak.