TarotGroup.cz

Ela Clara Kolibova

Mám vystudovanou výtvarnou školu a jako výtvarník se věnuji tvorbě léčivých obrazů na zakázku pro konkrétního klienta.
Automatickou kresbu učím a používám 4 roky.
V případech, kde jsou různé potíže u dětí či dospělých, skrze kresbu identifikuji problém, ten následně řeším s klienty pojmenováním a odkreslením přislušného emocionálního bloku. Vedu své klienty k samostatnosti a k odkreslení příslušných traumat či bloků.
Mám schopnost channeligu a napojování se na zdroj a předání konkrétních informací, jako je kariéra, vztahy, láska, sebeláska, partnerství, finance, podnikání, skryté schopnosti, talenty.

Jsem Médium. Šest let se věnuji automatické kresbě a channelingu.

CHANELING

Od šesti let se u mě projevovaly jasnozřivé schopnosti. Zpočátku jsem se nových zkušeností bála. Časem jsem si uvědomila,že se jedná o dar. Tento dar mě odlišoval od druhých. Nechápala jsem svůj dar a nevěděla jsem jak s ním pracovat. Jak šel čas spojení se Zdrojem, Bohem,Vědomím se prohluboval,získavala jsem zkušenosti.
Lidé začali vnímat ryzost informaci a jejich pomoc. Důvěra lidí a klientů se prohlubovala až vyústila do bodu,kdy jsem se rozhodla,že začnu pomáhat lidem profesionálně.
Výhodou chanelingu je, že informace jsou přímo od Zdroje. Do informací nevkládám sama sebe. Jsem nástrojem boží vůle - Médium.
Energie a informace skrze mě prochází a přichází jako signál rádiem. Klient získá ryzost informací se kterými se může a nemusí ztotožnit a záleží pouze na něm jak s informací a energií naloží.

(Jasnovidci, média a jasnozřivci jsou například - Edgar Gaycy a Chico Xavier, viz. Yotoube)

Chaneling provozuji formou individuálních sezení.
Jedno sezení trvá 1 hodinu.
Cena sezení 1500 kč/1h/1 osoba
.................................................

AUTOMATICKÁ KRESBA

Automatická kresba je o návratu k přítomnosti, vyčistění myšlenek,negativních forem myšlení, emocí a situací.
Postupné uvolnění klienta dovede do bodu nula, tzv. bodu přítomnosti ze kterého se stává  budoucnost.

KURZY AUTOMATICKÉ KRESBY

Malování je silná, laskavá relaxační technika, která nám pomáhá zbavit se traumat a trápení.
Automatickou kresbu vedu formou kurzů  1. a  2.
V kurzu 1. se učíme pracovat s barevnou  meditací , s tím , jak se dostat do stavu alfa, ve kterém jsou léčena naše psychická centra a tělo.
Diagnostikou automatické kresby pojmenujeme problém, nacházíme řešení. Učíme se pracovat s tvořivostí v nás , vykreslit vše negativní, probudit pozitivní. Pocity,emoce, potíže i řešení manifestujeme na papír. Manifestované nám ukáže problém a nabídne řešení.

V kurzu 2. se učíme pracovat  se svojí intuicí ,afirmacemi, modlitbou, přáním a diagnostice .
Ve druhém kurzu využíváme znalostí z prvního kurzu a pracujeme přímo na konkrétních potížích. Účastníci kurzu umějí číst informace z intuitivní kresby.,konkrétně pracují na svých vztazích,kariéře a dalších oblastech života nebo upravují své zdraví. Rozvíjíme techniku zlepšování svého zdraví , upevňování dobrých návyků, zlepšování rodinných vztahů a používáme afirmace, které jsou vhodné pro konkrétního člověka a životní situaci.

Kurz 1. trvá čtyři hodiny.

Cena kurzu 1200kč/ 4h / 1 osoba

Kurz 2. trvá čtyři hodiny.

Cena kurzu 1200kč/ 4h / 1 osoba

KONZULTACE SKRZE AUTOMATICKOU KRESBU

Metoda vhodná jak pro dospělé tak děti. Automatická kresba je velice šetrná k dětské duši a sama od sebe zobrazí problém i řešení.

Jedno sezení trvá 1 hodinu.
Cena sezení 1500 kč / 1h.
................................................................................

HLASOHRÁTKY:

Další kurzy , které vedu se jmenují Hlasohrátky.

Otevřeme kruh skrze meditaci a pak skrze zvuk a hlas léčíme sami sebe, pracujeme se zpěvem a s hlasem , zpíváme a hrajeme v kruhu a radujeme se z přítomnosti a oslavujeme život písní, které jsme sami složili.

Součástí jsou dechová cvičení.

Skrze uvolnění pracujeme s odblokováním sebe samých, zpíváme léčivé písně, hrajeme na bubínky , tibetské mísy, zvonkové mlýnky, šamanský buben, kytaru, zpěv manter.

Hlasohrátky provozuji s kamarádkou Ivetkou Heblákovou.

Písně se věnují oslavě planety země, lásce k vodě, vzduchu, ohni ,srdci a hlavně postupné sebelásce.
Hlasohrátky objevují naše schopností, důležitost každého jedince v tvořivém procesu planety, probouzí kreativitu, spontanietu, individualitu, sebevědomí, sebedůvěru.

1. Hodinové setkání  300 kč/ 1h / 1 osoba

2. Čtyřhodinové setkání  1200 kč/ 4h / 1 osoba

......................................................................................
Spojení přes adresu redakce - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.