TarotGroup.cz

Dobrý večer, mám dotaz... moc se omlouvám, ale potkala jsem 29.7.2016 mého bývalého přítele a dost mne to rozhodilo. 7.8.2016 jsem mu dodatečně psala k jeho narozeninám ale žádná odpověď nepřišla. Kromě toho mou matku někdo na telefonu obtěžuje skrytým číslem již od května do současnosti vždy úderem půlnici do 0.30 hodin. Prosím o radu, zda to nemůže být ten bývalý partner Pavel Pistr narozený dne 2.6.1969.
Děkuji Vám za radu.
S úctou Václava Chřestová (nar. 10.8.1981 v 8,34 hodin)
 
Odpověď
 
Dobré ráno, nemáte se za co omlouvat, potkat bývalého přítele může každý a to všude, i ve vězení nebo na popravišti. Rozhodit vás to také mohlo, zvláště, pokud si vás všiml a ani Vám neodpověděl na pozdrav, i když na druhou stranu by to už bylo natolik divné, že byste se o tom určitě zmínila. Pakliže se tak nestalo, je divné, že jste se nepozdravili a neprohodili pár slov. Pokud jste ho pouze zahlédla na větší vzdálenost, než je obvyklá k tomu, aby se lidé začali zdravit nebo si vzájemně, ať už důrazně či jemně kynout na pozdrav, popřípadě aby začali před sebou couvat a unikat, tak se nedá mluvit o setkání v pravém slova smyslu. Můžete někoho zahlédnout v davu, pokud opět zmizí, zůstává po něm určité procento pravděpodobnosti, že se jednalo o někoho, na koho by mohla platit "podobnost" nebo "podoba" čisté náhodná. Tady nevidím žádný další pádný důvod proč dále řešit dojmy ze setkání s bývalým přítelem, pokud to byl on, tak je živ, pokud se vlastní silou pohyboval po ulici, je zřejmě i zdráv a i kdyby byl nemocen, je zřejmé, že poslední dialýzy stihnul včas, takže v podstatě nevidím, kde a v čem je problém. Pokud vás může rozhodit setkání s člověkem, který je natolik bezvýznamný, že mu nevěnujete ani pár slůvek popisu (umí tak krásně zpívat, že když spustí, tak kolem začnou rozkvétat růže, i kdyby tam původně žádné nebyly nebo - je to tak zdatný milovník, že když si mě vzal v posteli do parády, tak jsem za chvíli i proti své vůli prožila několik mokrých orgáčů rychle za sebou a v zrcadle jsem vypadala jak uslintaný debil) je zřejmě nějaká drobná chybička ve Vás. Samozřejmě je otázkou, co ještě můžeme nazvat chybou a co zůstává povolenou odchylkou od statistického průměru čili normálu. Ať o tom uvažuji z kterékoliv strany mě zrovna napadne, budí to ve mně dojem, že se v podstatě vůbec nic nestalo, takže absolutně nechápu, nad čím přemýšlíte. Kdyby měl Váš bývalý přítel na sobě masku gorily, kterou by si zapomněl sundat, když se k ránu vracel z maškarního bálu, snad by se určité prvky překvapení na vaší straně daly ještě pochopit, ale takhle skutečně nevím, co chcete řešit.
Co se týká Vaší maminkdy, dá se říct, že má docela zajímavé a neobvyklé hoby. Neznám člověka, který by pravidelně po úderu půlnoci zasedl ke svému mobilu a půlhodiny by zíral na displej na volání ze skrytého čísla a přitom by přemýšlel, jestli to může být bývalý přítel Pavel Pistr. Není tak zcela neobvyklé, že lidé mají v mobilu i čísla svých bývalých partnerů, takže by možná stálo za pokus začít o půlnoci volat ze svého vlastního soukromého čísla Pavlu Pistrovi, ale to už jsou detaily. Soukromé číslo Vám ze záhadných důvodů nikdo nezjistí, neznámá čísla používají kriminálníci a také kriminalisté a často i úředníci, není známá statistika, kolikrát se marně pokoušejí někam dovolat, protože žádný normální člověk se nedává do hovotu se "soukromým číslem", já osobně taky neznám nikoho, kdo by se jmenoval Soukromé Číslo - a smsku může v dnešní době poslat snad každý. Takže normální reakce by asi byla, vypnout zvuk u telefonu nebo si pořídit mobil, jehož číslo bych moc nezveřejňoval. Na otázku, jestli by to mohl být bývalý partner Pavel Pistr dlužno odpovědět, že tomu žádné fyzikální ani přírodní zákony neodporují, čili tato možnost tady je, pokud je volání pravidelné a trvá každý den půl hodiny, což by za normálních podmínek, tlaku a vlhkosti vzduchu zvládl jen pošuk nebo někdo, komu právě jeblo, bylo by silně pravděpodobné, že dotyčný vládce a majitel soukromého čísla je zaměstnancem (třeba i externím) operátora, z jehož strany je možno "tiché soukromé volání" slyšet. Zaměstnanci operátorů občas přicházejí na divné myšlenky, ale pokud se o ně obratem ruky nezačne zajímat PČR, tak mohou řádit jak černá ruka a protože, jak známo, vzbudit profesionální zájem PČR je často docela kumšt, asi bych zůstal u vypnutého mobilu. Pokud se jedná o skutečně chytrý mobil, mělo by se dát volání z neprůhledných čísel omezit či eliminovat, pokud se na druhé straně jedná o zaměstnance operátora, je pro něho maličkost volat z různých čísel a zase na oplátku, pokud je telefon skutečně chytrý, měly by se dát naprogramovat čísla, na které bude akusticky reagovat, čili zazvoní. Ostatní čísla zůstanou v oblasti romantického "tichého volání". Což jsou ale všechno prkotiny, kterými bych tarotové karty nezatěžoval.